Artırım Yerine Bu Sefer İndirim Geldi! Akaryakıt ve Motorine Büyük İndirim: İşte İndirimli Yeni Akaryakıt Fiyatları

Akaryakıta gelen peş peşe artırımlar fiyatları uçurdu. Araç sahipleride yakıt alımlarını daha avantajlı hale getirmek için yapılan yeni kampanyaları araştırıyor. Shell yeni dev kampanyasını duyurdu. 16 Ağustos 2022 – 30 Eylül 2022 tarihleri ortasında birinci akaryakıt alışverişinde 4 sefer 200 TL ve üzeri akaryakıt yahut otogaz alışverişi yapan şoförlere 40 TL’ye varan indirim uygulanacak. Bu kampanya ile akaryakıt alımları daha ucuza gelecek. İşte yapılan kampanyanın ayrıntıları…

BENZİN VE MOTORİNE DEV İNDİRİM

16 Ağustos 2022 – 30 Eylül 2022 tarihleri ortasında, birinci akaryakıt alışverişinde kampanyaya katılan şoförlere tek seferde ve farklı günlerde 4 sefer 200 TL ve üzeri akaryakıt yahut otogaz alışverişi yapan, Yapı Kredi Ferdî kartı, Yapı Kredi Banka kartı ve Yapı Kredi Business kart sahibi müşteriler, 05 Ekim tarihinden itibaren akaryakıt ve otogaz alışverişinde kullanılmak üzere 40 TL Shell Puan kazanacak.

DEPOYU YARI FİYATINA DOLDURUN

Aynı vakitte Word mobile uygulaması üzerinden kampanyaya katılan müşteriler, 40 TL’ye ek 10 TL, toplamda 50 TL Shell Puan kazanabilecek. Bunun yanında dört süreçten en az birini POS’ta QR Kod ile ödeme gerçekleştirildiği durumda 50 TL’ye ek 10 TL, toplam 60 TL Shell Puan armağan edilecek.

KAMPANYANIN AYRINTILARI

ÖDEME BİÇİMİNE NAZARAN KAZANIN

Shell tarafından yapılan kampanyanın detayları ise şu formda;

POS’ta QR Kod kampanyasına sırf Yapı Kredi ferdi kredi kartları ve kişisel TLcard’lar ile Shell istasyonlarında POS’ta QR Kod ile yapılacak harcamalar dahildir. POS’ta QR Kod ile Ödeme ile süreç yapmak için öncelikle iOS ya da Android cep telefonuna World Taşınabilir yahut Yapı Kredi Taşınabilir indirilmelidir. Ödeme yapmada evvel kasiyere QR Kod ile ödeme yapacağınızı belirttikten sonra World Mobil’den Yapı Kredi Hisse butonuna tıklayarak “QR Kod ile Ödeme”yi ya da Yapı Kredi Taşınabilir uygulamasından “Kartlarım” menüsü altında bulunan Yapı Kredi Pay’i seçerek “QR Kod ile Ödeme”ye tıklayıp QR Kod okuyucuyu açın ve POS aygıtında oluşan QR Kod’u okutun. Nakit çekim, mail order süreçleri, iade ve puan kullanımı süreçleri dahil değildir.

100 TL’LİK İNDİRİM

Kampanya şartlarını yerine getiren ve Yapı Kredi POS kullanan esnaf ve KOBİ’lere Yapı Kredi Ferdî kredi kartı, Yapı Kredi kişisel TLcard’lar ve Yapı Kredi Business kartlar ile yapacakları harcamaya ekstra 40 TL Shell puan armağan edilecektir. Yapı Kredi POS’u kullanan esnaf ve KOBİ’ler kampanya kapsamında toplamda 100 TL Shell puan kazanacaktır. Kampanyaya Yapı Kredi POS’unu faal kullanan İşletme, OBİ ve KOBİ bankacılığı müşterileri dahildir. Yalnızca son 90 gün içerisinde en az 1 adet gerçekleşmiş süreci olan esnaf ve KOBİ’ler ekstra 40 TL Shell puanı kazanabilecektir.

Harcamasını yalnızca Yapı Kredi Kişisel kredi kartı ve Yapı Kredi ferdî TLcard’lar ile yapan Yapı Kredi POS kullanan esnaf ve KOBİ’ler QR Kod ile ödeme kampanyasından faydalanarak 10 TL Shell puan ekstra olarak kazanabilecektir, QR kod ile ödeme kampanyasına Business Kartlar dahil değildir. Yapı Kredi POS kullanan esnaf ve KOBİ’ler QR kod ile ödeme kişisel kartlarından ödeme yaparak en fazla 100 TL Shell puan kazanabilecektir.

24 AĞUSTOS 202 AKTÜEL AKARYAKIT FİYATLARI

İSTANBUL AKARYAKIT VE MOTORİN FİYATLARI

 • İstanbul Anadolu yakasında bir litre akaryakıt fiyatı: 20.34 TL
 • İstanbul motorin (mazot) litre fiyatı Anadolu Yakası’nda 25.03 TL
 • İstanbul LPG litre fiyatı Anadolu Yakası’nda 11,1 TL
 • İstanbul Avrupa Yakası’nda bir litre akaryakıt fiyatı: 20.33 TL
 • İstanbul motorin litre fiyatı Avrupa Yakası’nda 25,00 TL
 • İstanbul LPG litre fiyatı Avrupa Yakası’nda 11,35 TL

ANKARA AKARYAKIT VE MOTORİN FİYATLARI

 • Ankara’da akaryakıt litre fiyatı 20.45 TL
 • Ankara’da motorin litre fiyatı 25.12 TL
 • Ankara’da LPG litre fiyatı 11.37 TL

İZMİR AKARYAKIT VE MOTORİN FİYATLARI

 • İzmir’de akaryakıt litre fiyatı 20.45 TL
 • İzmir’de motorin litre fiyatı 25.13 TL
 • İzmir’de LPG litre fiyatı 11,04 TL