Bayana çarpıp 300 metre sürükledi! Özgür kaldı

Karaman’da adliye önünde konuşmak için kendisine hakikat gelen husumetlisi Merve Şakır’a arabasıyla çarpıp, yaklaşık 300 metre aracın tavanında sürükleyen sürücü Süleyman Y., sevk edildiği adliyede adli denetim kararıyla hür kaldı.

Olay, dün akşam saatlerinde Karaman Adalet Sarayı önünde meydana geldi. Teze nazaran Merve Şakır, ortalarında hasımlık bulunan Süleyman Y. ile adliye önünde konuşmak istedi.

OTOMOBİLİN TAVANINDA KALDI

Merve Şakır, Süleyman Y.’nin bulunduğu arabaya hakikat yürürken, bir anda gaza basan şoför, kendisine gerçek gelen genç bayana çarptı. Çarpmanın tesiriyle Merve Şakır arabanın tavanında kalırken, Süleyman Y. ise durmayarak süratle olay yerinden uzaklaştı. Yaklaşık 300 metre boyunca arabanın tavanında sürüklenen Merve Şakır, Süleyman Y.’nin akaryakıt istasyonu içerisine girerken fren yapması sonucu arabanın önüne düştü.

BU KERE SOL AYAĞININ ÜZERİNDEN GEÇTİ

Süleyman Y., bu sefer de araba ile Şakır’ın sol ayağının üzerinden geçerek kaçtı. Olayı görenlerin ihbarı üzerine bölgeye çok sayıda polis ve sıhhat grubu sevk edildi. Birinci müdahalesi olay yerinde yapılan genç bayan, Karaman Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırıldı. Merve Şakır’ın arabanın üzerinde sürüklendiği anlar ise etraftaki güvenlik kameralarına yansıdı.

SERBEST KALDI

Olay yerinden kaçtıktan sonra kısa müddette yakalanan şoför Süleyman Y., bugün sevk edildiği mahkemece isimli denetim kararıyla hür kaldı. Genç bayanın tedavisi ise devam ediyor. (DHA)