Ebru Polat Takipçisine Öfke Kustu! Toplumsal Medyayı İkiye Bölen Ağır Hakaret ‘Beleşçi, Dilenci…’ Diyerek Başladı… KARAR

Güzel müzikçi Ebru Polat, toplumsal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla sık sık magazin basınının gündeminde yer alıyor. Takipçileriyle daima bağlantıda olan hoş müzikçi, son olarak bir takipçisinden gelen soruya verdiği karşılıkla olay yarattı. Ebru Polat karşılık olarak adeta öfke kustu.

Sosyal medya hesabından özel hayatıyla ilgili nizamlı olarak paylaşım yapan müzikçi Ebru Polat, takipçileriyle de sık sık soru karşılık yapıyor. Yeniden takipçileriyle soru karşılık yapan ve bir takipçisinin sorusu üzerine epeyce sonlanan Ebru Polat adeta öfke patlaması yaşadı. Ebru Polat’ın takipçisine verdi sert yanıt olay yarattı.

TAKİPÇİSİNİN SORUSUNA VERDİĞİ CEVAP OLAY OLDU

Her paylaşımıyla Instagram’ı kasıp kavuran hoş müzikçi Ebru Polat, son olarak takipçileriyle yaptığı soru karşılıkla gündeme geldi.

Bir takipçisinin sorduğu soru üzerine sonlarına hakim olamayan hoş müzikçi, cevabıyla epey şaşırttı.

Takipçisinin, “Merhaba üzerindeki blüz çok hoş bana verir misin? Çok güzelsin ne giysen yakışıyor.” sorusu sonrası çılgına dönen Ebru Polat verdiği karşılıkla dikkatleri üzerine çekti.

Ebru Polat yanıt olarak, “Evet beleşçi, dilenci tayfa yeniden iş başında. Hiç sormazlar sanki siz seviyor musunuz üzerinizdekini diye! Bu bir şey mi saatimi, telefonumu, otomobilimi, koltuklarımı bile isteyen var.Yattığı yerden g.tünü devirsin yatsın dilencilik yapsın oh bir biz enayiyiz aslında. Sahiden muhtaçlık sahiplerinin hakkını çalıyor bunlar.” kelamlarıyla olay yarattı.

NOT : Siz de Ebru Polat’a katılıyor musunuz ve ya takipçisine hakaret ettiğini mi düşünüyorsunuz?

ASIL MESLEĞİNİ REAKSİYON OLARAK SÖYLEDİ

Geçtiğimiz gün Instagram hesabından takipçileriyle soru yanıt yapan hoş müzikçi Ebru Polat, bir takipçisinden gelen yorum sonrası reaksiyon gösterdi.

Takipçisinin, “Ünlü olmasaydınız şimdilerde Sinop’ta 2 çocuklu bağ bahçe yapan bir aileydiniz tahminen de” yorumu üzerine sonlanan Ebru Polat asıl mesleğini açıkladı.

‘YEDİ JENERASYON HUKUKÇU BİR AİLENİN AVUKAT KIZIYIM’

Ebru Polat bu yorum sonrasında reaksiyon göstererek, “”Ben ünlü olmadan evvel İzmir’de doğup büyümüş, Göztepe kıyıda oturan, eğitime kıymet veren 7 nesil hukukçu bir ailenin avukat kızıydım esasen. Ünlü olmamakla bağ bahçe ne alaka artık.” açıklamasıyla şoke etti. Ebru Polat’ın avukat olduğunu öğrenenler şaşkınlığını gizleyemedi.