Esenler’de yolcu için duran sürücüsü darbedip taksiye ziyan verdiler

İstanbul Esenler’de 34 TCT 10 plakalı taksinin sürücüsü Erol Ünal, yolcu almak için cadde üzerinde durunca gerisinden gelen motosiklet şoförleri korna çalarak reaksiyon gösterdi. Ünal da el işareti yaparak ‘bekleyin’ dedi.

Bu duruma öfkelenen motosiklet şoförleri, taksinin önünü keserek sürücüsü darbetti. Taksinin ön camını ve dikiz aynalarını da kıran motosikletliler, kaportasına da hasar verdi. Hastanede tedavi gören taksi sürücüsü, saldırganlardan şikayetçi oldu. 

‘ALDIĞIM DARBELERDEN ÖTÜRÜ RAHAT YÜRÜYEMİYORUM’

Taksi sürücüsü Erol Ünal hastane önünden yolcu alırken gerisinden gelen 3-4 motosiklet şoförünün kornaya bastığını, kendisinin de ‘Bir dakika yolcu alıyorum’ dediğini anlattı. Bu sırada motosiklet şoförlerinden birinin önünü keserek, otomobilin üstüne çıktığını söyleyen Ünal, “Arabanın halini görüyorsunuz, camlarını kırdılar. Yolcu da şahit oldu. Beni darbettiler. Kapımı açıp zorla içeri girerek, beni dışarı çıkarmak istediler. Ambulansla hastaneye gittim. Darp raporu aldıktan sonrakarakola gidip tabir verdim. Yüzümde yara var. Ayağıma cam kırıkları battı. Aldığım darbelerden ötürü rahat yürüyemiyorum” dedi.