İsmail Yüksek Letonya galibiyetinin ardından tüm Türkiye’yi göz yaşlarına boğdu!

UEFA 2024 Avrupa Şampiyonası Elemeleri D Grubu’nda Letonya’yı 4-0 yenen A Milli Futbol Takımı, Almanya’da düzenlenecek şampiyonaya katılmayı garantiledi. Karşılaşma sonrası İsmail Yüksek açıklamalarda bulundu.

“4 yıl öncesi ve sonrasında her zaman çalışıp tevekkül ettim”

Karşılaşma sonrası duygularını dile getiren Yüksek, “Bu güzel günün önemli çok başka. Kendi düşüncelerimle ilgili bir şeyler söylemek istiyorum. 4 yıl öncesine kadar bana bu günleri yaşayacaksın deselerdi gülüp geçerdim. 4 yıl öncesi ve sonrasında her zaman çalışıp tevekkül ettim.

“Hayalden de öte daha güzel günler görüyorum”

Hayalden de öte daha güzel günler görüyorum. Bana inananlar için her zaman çalışmaya devam edeceğim. Üzerimde emeği olan herkese çok teşekkür ederim. Deselerdi bana 2024 bileti alan aday kadroda bir oyuncu olacaksın, aklımdan dahi geçirmezdim”

“3 gün önce tarihi bir zafer aldık”

3 gün önce tarihi bir zafer aldık Hırvatistan’da. Onu taçlandırmak istiyorduk. Her maçın parolası farklı. Geçen hafta mücadele etmeliydik bu hafta ise sabredecektik. Sabredip golü bulacağımızı biliyorduk. Bugün kazandık. Takım arkadaşlarımı tebrik ediyorum.

“Hiçbir zaman bireysel olmadım”

Hiçbir zaman bireysel olmadım. Her zaman takım oyunu. Maçı 11 kişiyle kazanıp, kaybediyoruz. Ben iyi oynadıysam takım arkadaşlarım sayesinde. Avrupa Şampiyonası bileti tüm takımın başarısı. Unutulmaz bir kamp süreci” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx