Kanlı Bıçaklı Acun Ilıcalı-Batuhan Karacakaya’dan Olay Paylaşım! 3 Milyonluk Araç İçin Dava Açmıştı

Survivor 2022 All bitti ancak yankıları hala devam ediyor. Nisa Bölükbaşı’nın olaylı şampiyonluğu toplumsal medyanın gündeminde uzun mühlet yer edinirken, 3. olarak müsabakadan elenen Batuhan Karacakaya, Bölükbaşı’ndan daha çok konuşuldu. Acun Ilıcalı için zehir zemberek açıklamalar yapan Karacakaya’nın Ilıcalı’yı dava ettiği de sav edilmişti. Geçen günlerde magazine bomba üzere düşen bu tez üzerine Karacakaya’dan olay bir paylaşım geldi. İşte o fotoğraf.

SURVİVOR’IN FİNALİ OLAY YARATMIŞTI

Survivor’dan olaylı bir formda elenen Batuhan Karacakaya, kendisine verilmesi planlanan 3 milyonluk aracın kendisine hala verilmediğini söyleyip Acun Ilıcalı’yı dava ettiği tez edildi. Müsabakada büyük mükafatın dışında 8 yarışmacı 3 milyon liralık araba için yarışmış ve kazanan Batuhan Karacakaya olmuştu. Survivor finalinde olaylı bir eleme yaşayan Batuhan Karacakaya, müsabaka sonrasında Acun Ilıcalı için önemli ithamlarda bulunmuştu. Annesi ve kız kardeşi de toplumsal medya hesaplarından Karacakaya’ya haksızlık yapıldığını argüman edilmişti. Hileli eleme sonuçlarının olduğunu söyleyen Karacakaya, Ilıcalı’yı mektup yayınlayacağını belirterek tehdit etmişti.

3 MİLYONLUK ARAÇ İÇİN ACUN’U DAVA ETMİŞTİ

Tüm bunlar yaşanırken Ilıcalı’da birebir halde Batuhan Karacakaya ve ailesine sert söylemelerde bulunmuştu. Yarış sonrasında Karacakaya’ya verilecek olan 3 milyon bedelindeki aracın verilmediği tez edilmişti. Aracı hala almadığı söyleyen Karacakaya’nın Acun Ilıcalı’yı mahkemeye vereceği magazine bomba üzere düşmüştü.

BATUHAN KARACAKAYA’DAN DAVA HABERLERİNE AİT PAYLAŞIM

Batuhan Karacakaya ve Acun Ilıcalı, ortasında sorun olan araç için yazılan savlara karşılık Karacakaya’dan bir paylaşım geldi. Toplumsal medyada hesabında hakkında çıkan tezleri yalanlayan Karacakaya açıklama yaparak olay bir paylaşım yaptı. Tezlere nazaran Batuhan Karacakaya Acun Ilıcalı’ya 3 milyonluk araç için dava açmıştı. Elindeki kontratları ve evrakları mahkemeye sunan Karacakaya, 3 milyon lira pahasındaki aracın kendisine verileceğini lakin 1 ay geçmesine karşın rastgele bir anahtar teslimi yapılmadığını öne sürerek davasını açtığı argüman edilmişti

ACUN ILICALI İLE PAYLAŞIM YAPTI

Dava haberleri ile gündeme gelen Karacakaya, yaşanılanlara ait paylaşım yaptı. Yaptığı paylaşımda dava haberlerini yalanlayan Karacakaya, “Dava haberlerini bu halde okuyoruz” diyerek Acun Ilıcalı ile fotoğraf paylaştı. Karacakaya Twitter hesabından ise “Dava ile ilgili bir durum olmadı, olmayacak da. Biz o defteri çok şey kazanarak kapattık” dedi.