Telefonunuzun Ekranındaki Çiziklerden Bu Hile Sayesinde Anında Kurtulun!

Gerçekçi olalım, ekranınız tam manasıyla kırıldıysa bu sorunu çözmek için yapabileceğiniz pek bir şey yok. Sizin için gerekli olan tek şey yeni bir ekran olacaktır. Bu sebeple bizim ipucumuz yalnızca telefon ekranınızın üzerinde bulunan cizikler için işe yarayacak. Bu cankurtaran tüyomuz çiziklerden kurtulmanıza yardımcı olması için adımları takip edin.

Telefon ekranınız pek âlâ çalışıyor lakin bu çizikleri görmezden gelemezsiniz. Parmağınızı kaydırırken ve kullanırken onları hissedebilir ve her vakit görebilirsiniz. Bu kusursuz numara, sonunda onlardan kurtulmanıza yardımcı olabilir. İşte ayrıntılar.

TELEFON EKRANINDAKİ ÇİZİKLERDEN KURTULUN

Aslında epeyce kolay. Gereksiniminiz olacak: telefonunuz, bir kulak çubuğu ve bir temel beyaz diş macunu. Hepimizin sahip olduğu kolay beyaz diş macunu. Birinci evvel ekranda toz yahut diğer pislik olmadığından emin olun zira daha fazla çizik yapmak istemezsiniz. Daha sonra kulak çubuğuna biraz diş macunu sürün ve çiziğin üzerine yavaşça sürün. Bu basamaktan sonra, kulak çubuğu ile çizik üzerinde ve etrafında küçük dairesel hareketler yapın. Çizik çok derin değilse, çabucak kaybolduğunu göreceksiniz. Diş macununun geri kalanını nemli bir bez yardımı ile dikkatlice silmeyi unutmayın.

NASIL ÇALIŞIR

Aslında bu durumda diş macununun işe yaraması hayli mantıklı. Beyaz eşyanın arkasındaki tüm fikir, bir cilalama efekti vermektir. Dişlerinizdeki plakla savaşmakta ve dişlerinizin rengini eşitlemeye yardımcı olmakta ve bunun üzere çizikleri parlatmakta düzgündür. Ekranınıza çok fazla diş macunu sürmediğinizden emin olun zira bu durumda ekranınızda yalnızca bir çizik yerine bulanık noktalar oluşabilir. Bu, durum bir telefoncuya gitmek zorunda kalacağınız manasına gelir. Fakat bu sefer bir çizik için değil, o donuk noktalar ve muhakkak belgisiz diş macunu üzere kokan bir telefon için.