16 Aralık 2023 Cumartesi Akşamı Kaçırdığın Haberler

Dün akşam gözden kaçırdığınız ya da tüm detayları ile yeniden okuyup ‘ne olmuştu ya’ diyeceğiniz haberleri sizler için derledik. 

İşte 16 Aralık Cumartesi akşamının gözden kaçırılmaması gereken ve mutlaka okumanız gereken içerikleri…

Arkadaşlıklarıyla herkesi kıskandıran, herkesin ‘maşallah’ını alan Enis Arıkan ve Ezgi Mola’nın aralarının bozulduğu, bir süredir küs oldukları iddia edildi. Sosyal medyada yayılan bu iddiaya “Arkadaşlığa olan inancımı da kaybettim” yorumları yapıldı…

Cumartesi gününde Twitter yeni adıyla X’te bakalım kimler ne tweetler atmış, kimlerin tweetleri bizleri güldürmüş?

Serenay Sarıkaya magazin gündeminde yakından takip ettiğimiz bir isim. Öyle ki ünlü ismin aşk hayatı da bir hayli merak konusu! Serenay Sarıkaya’nın son olarak şarkıcı Mert Demir ile aşk yaşadığı iddia edilmiş, hatta Sarıkaya’nın Demir’in bir şarkısında yer aldığı söylenmişti. TV100’ün haberine göre, Serenay Sarıkaya’dan aşk iddialarına yanıt geldi.

İngiltere Premier Lig’in 17. haftasında Bournemouth-Luton Town mücadelesinde, konuk ekibin 29 yaşındaki kaptanı Tom Lockyer maç esnasında kalp krizi geçirerek aniden yere yığıldı. ?

İYİ Parti Diyarbakır İl Başkanı, ilçe başkanları ve 12 bin 750 üye İYİ Parti’den istifa ettiğini açıkladı.

Prof. Dr. Özgür Demirtaş, sosyal medya fenomenlerinin harcamaları hakkında açıklamalar yaparak birçok ismi afişe etmişti. Şimdi ise Mustafa Vardalı isimli Twitter kullanıcısı, yaptığı hesaplamayla Özgür Demirtaş’ın Twitter abonelik panelinden yaklaşık 5 milyon TL kazandığını iddia etti!

Barselona’da Ekipmanla Fotoğraf Çekildiği İçin Ünlü Sanılan Türk Genç Kızdan İmza Almak İçin Sıraya Girdiler

Kısmetse Olur programıyla ünlenen Melis Buse Betkayan, evli ve TikTok fenomeni Reşit Bozdağ ile fırtınalı bir ilişki yaşıyordu. İlişkide yaşanan skandallarla sık sık gündeme gelen ikili, Reşit Bozdağ’ın şarkı çıkaracağı akşam ayrıldılar.

Bugüne kadar internette birçok göz testine denk gelmişsinizdir. Hazırlanan görseller üzerinden gözlerinizin ne kadar sağlıklı olduğunu aşağı yukarı anlayabilirsiniz. Peki ya kulaklarınız?

Sosyal medya fenomeni Danla Bilic magazin gündeminden eksik olmuyor. Şu sıralar aşk hayatını bir hayli konuştuğumuz Dala Bilic, son olarak yaptığı bir paylaşımla gündeme geldi. Kalın bacakları moda yapmak için elinden geleni yaptığını söyleyen Danla Bilic’e isyankar ve bir o kadar da hak vereceğiniz yorumlar ise gecikmedi!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx