Astrolog Nuray Sayarı’dan Evrim Akın’a yasak! ‘Haritamda evlilik yokmuş’

Şimdilerde Kanal D ekranlarında yayınlanan ‘Evrim Akın İle Ev Gezmesi’ progmında sunuculuk yapan Evrim Akın, önceki akşam astrolog Nuray Sayarı ile birlikte Zorlu Center AVM’de objektiflere takıldı.

“EKİBİMİZİN BAŞARISINI, EKİPÇE KUTLUYORUZ”

Ayaküstü gazetecilerin sorularını yanıtlamayı ihmal etmeyen ikiliden Sayarı, YouTube kanalının başarısını kutladıklarını dile getirdi.

Astrolog, “Ekibimizin başarısını ekipçe kutluyoruz. Dünyaya da açıldık. Yeni markamızı çıkardık” derken; Akın da kendi programı hakkında konuştu.

“ERMAN TOROĞLU’NUN EVİNDEKİ AYNA, MEHMET ALİ ERBİL’DE DE VARDI”

“Programımız harika gidiyor. Yönetmenimiz, yapım şirketimiz harika ilerliyoruz” ifadelerini kullanan sunucu, “Karşılaştığınız en ilginç şey neydi?” sorusuna “Erman Toroğlu’nun evindeki ayna, Mehmet Ali Erbil’de de vardı. Bunu siz kaçırdınız mı? Onun tavanında yok. Tam karşı açısında vardı. Erman Toroğlu’nun üstüne Türkiye Cumhuriyeti’nde kimse çıkamaz” diyerek güldü.

“EVLİLİK İSTEMİYORUM, ANNEMİN SULTANIYIM”

Evrim Akın, Nuray Sayarı’nın kendisine evliliği yasakladığını söyleyerek şu ifadeleri kullandı:

Nuray bana evliliği yasakladı. Benim haritamda evlilik yokmuş. Zaten ben de istemiyordum evlilik. Annemin sultanıyım, o da benim sultanım.

“‘iNCİ TANELERİ’ OYUNCULARININ BAŞARISI HARİKA”

Akın, Kanal D’nin reyting rekortmeni dizisi ‘İnci Taneleri’ hakkındaki düşüncelerini de paylaşarak; “Ben diziyi izliyordum ama son haftalarda bakamadım açıkçası. Yılmaz Erdoğan’ın şiirsel dili ve oyuncuların başarısı harika. Ben en son Özge Özpirinçci’nin 4 yıl önce bir dizisini izliyordum, 4 yıl sonra ilk kez dizi izliyorum” şeklinde konuştu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx