Bolu’nun Yeniçağa ilçesine bağlı Aşağı Kuldan köyü mezarlık mevkisinde bir arazide çıkan anız yangını, Yeniçağa Belediyesi itfaiyesi ile Yeniçağa Orman İşletme Müdürlüğü ekiplerinin müdahalesiyle ormanlık alana sıçramadan söndürüldü.
Hürriyet yazarı Fırat Aydınus, hakem Halil Umut Meler’in Beşiktaş-Galatasaray derbisindeki performansını değerlendirirken önemli noktalara dikkat çekti. İşte Aydınus’un derbi değerlendirmesi: “HALA SIYRILAMAMIŞ” Bence Halil Umut Meler hala yaşadığı …