Muhteşem Yüzyıl Dizisinin Parlayan Yıldızları Selma Ergeç, Nur Fettahoğlu ve Cansu Dere Yıllar Sonra Bir Arada

Türk televizyon tarihine damgasını vuran ‘Muhteşem Yüzyıl’ dizisini hatırlamayanınız yoktur. 2014 yılında final yapmasına rağmen hala hem yurt içinde hem de yurt dışında izlenen, başarılarını her yerde duyurmuş Muhteşem Yüzyıl dizisinde Firuze, Hatice ve Mahidevran karakterlerine hayat veren Cansu Dere, Selma Ergeç ve Nur Fettahoğlu yıllar sonra bir araya geldi. Nur Fettahoğlu’nun paylaştığı fotoğraflarda üç güzelin hiç yaşlanmayan halleri sosyal medyada olay oldu. 

İşte detaylar ?

Kanuni Sultan Süleyman dönemini konu alan Muhteşem Yüzyıl dizisini aranızda bilmeyen yoktur diye düşünüyoruz.

Dizi çekildiği döneme damgasını vurarak adeta yıldızlar geçidi haline gelmişti. Başrollerinde Nebahat Çehre, Halit Ergenç, Meryem Uzerli, Okan Yalabık, Nur Fettahoğlu ve Selma Ergeç’in paylaştığı ve 4 sezon süren dizi reyting rekorları kırıyordu desek yeridir.

Dizide Firuze Hatun karakterine hayat veren Cansu Dere, Mahidevran karakterine hayat veren Nur Fettahoğlu ve Hatice Sultan karakterine hayat veren Selma Ergeç, bu rolleriyle hepimizin hafızalarına kazınmıştı.

Hayat verdikleri karakterler ile bir zamanalar hepimizi büyüleyen üç güzel yıllar sonra yeniden buluştu ve yine görenleri büyülemeyi başardı.

Bir arada görmeyi bir hayli özlediğimiz bu üç isim yıllara meydan okuyan güzellikleriyle görenleri kıskandırdı.

Buluşmayı Instagram hesabından yaptığı paylaşımla duyuran Nur Fettahoğlu, hepimizi yıllar öncesine götürerek maziye daldırdı.

Paylaşımının altına “Yüzümüz kırışana kadar, her yaşanmışlıkta, doya doya!!! İyi ki!” notunu düşen Fettahoğlu’nun paylaşımı kısa sürede çok konuşuldu.

Nur Fettahoğlu’nun bu paylaşımı sosyal medya kullanıcıları tarafından yorum yağmuruna tutuldu ?

Siz Nur Fettahoğlu’nun paylaşımı hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda buluşalım ?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx